Yhteystietoja Petäjäskoskelle

 

Petäjäskosken kyläyhdistyksen yhteystiedot

Nimi Puhelin               Sähköposti
Puheenjohtaja    
Arto Ylikulju 040 745 9257 arto.ylikulju@hotmail.com
Varapuheenjohtaja    
Markku Yppärilä 0400 274 018 markku.ypparila@kotinet.com
Sihteeri    
Anna-Mari Simunaniemi 0414380704 annamari.simunaniemi@gmail.com
Nettivastaava    
Markku Yppärilä 0400 274 018 markku.ypparila@kotinet.com
Jäsenet    
Jori Saukko ( vara ) 045 1817838 jori.saukko@gmail.com
Maria Törmälä 0447732807 tormala84@gmail.com
Jukka Kivioja 0442533293 jukka.kivioja@kotinet.com
Teuvo Rajala ( vara) 0405574609 teuvo.rajala@kotinet.com
Tiedottaja    
Ingali Yppärilä 0500927135 ingali.ypparila@kotinet.com
Rahastonhoitaja    
Merja Kivioja     

Turvallisuusvastaava

Teuvo Rajala

040 585 678

0405574609

merja.kivioja@gmail.com

teuvo.rajala@kotinet.com

Oili Kangasniemi 0449771334 oilibirgitta.kangasniemi@gmail.com

Kaisu Ylikulju     

  Harri Salmela           

040 558 5124

0400618756

kaisu.ylikulju@hotmail.com

harsal74@gmail.com

 

 

Petäjäskosken Nuorisoseura

Nimi Puhelin Sähköposti
Puheenjohtaja    
Antti Mäkelä 044287 1700 antti.makela@petajaskoski.fi
Sihteeri    
Anne Törmälä 040722 0598 anne.tormala@oulainen.fi
Varapuheenjohtaja    
Mika Vanhakangas 0407200577  
Tiedottaja  nettivastaava    
     
Timo Myllylä 040766 7492 myllylatimo@gmail.com
Jäsenet    

Aini Mäkelä

Sari Mäkelä

0407027269

  0405210461  

ainimakela@gmail.com

 

sarimakela67@gmail.com

Henry Sorri 0451350166  

Matias Vanhakangas

Arto Alavaikko

0443313506

0400330586

 

 

 

Hanhelan Metsästysseura ry

Nimi Puhelin Sähköposti
Puheenjohtaja    
Esa Mottisenkangas 0400774427  
Varapuheenjohtaja    
Juho Raudaskoski 0505645545  
Jäsenet    

Markus Rantala

Pasi Partala

0400 480 524

0400398469

 
Juho Raudaskoski 050 564 5545  
Antti Laulumaa 040 560 8870  
Raimo Viirelä 0400586855  
Jari Viitanen 040 747 5430  
Sihteeri    
Mika Hussa  040 741 7942  hussa.mika@gmail.com

 

Petäjäskosken kalastuskunta

Kalastuslupia saa soittamalla tai lähettämällä tekstiviestin alla oleviin numeroihin.

Nimi Puhelin
Puheenjohtaja  
Risto Saari 040 585 6772
Varapuheenjohtaja  
Pasi Partala 0400 398 469

 

Sulje valikko