Yhteystietoja Petäjäskoskelle

 

Petäjäskosken kyläyhdistyksen yhteystiedot

Nimi Puhelin Sähköposti
Puheenjohtaja    
Arto Ylikulju 040 745 9257 arto.ylikulju@hotmail.com
Varapuheenjohtaja    
Markku Yppärilä 0400 274 018 markku.ypparila@kotinet.com
Sihteeri    
Maria Törmälä 044 773 2807 met.tormala@gmail.com
Nettivastaava    
Markku Yppärilä 0400 274 018 markku.ypparila@kotinet.com
Jäsenet    
Teuvo Rajala 040 557 4609 teuvo.rajala@kotinet.com
Merja Kivioja (vara) 040 585 6708 merja.kivioja@gmail.com
Seppo Sallmen (vara) 0400 618 765 seppo.sallmen@luukku.com
Pentti Rautiola 045 614 6319  
Tiedottaja    
Oili Kangasniemi 040 739 1351 oili.kangasniemi@jippii.fi
Rahastonhoitaja    
Minna Krapu 040 574 0884 minna.krapu@gmail.com
Antti Mäkelä 044 287 1700 antti.makela@petajaskoski.fi
Kaisu Ylikulju 040 558 5124 kaisu.ylikulju@hotmail.com

 

Petäjäskosken Nuorisoseura

Nimi Puhelin Sähköposti
Puheenjohtaja    
Antti Mäkelä 044 287 1700 antti.makela@petajaskoski.fi
Sihteeri    
Anne Törmälä 040 722 0598 anne.tormala@oulainen.fi
Varapuheenjohtaja    
Mika Vanhakangas    
Jäsenet    
Oili Kangasniemi    
Riina Mehtätalo    
Sari Mäkelä    
Seppo Sallmen    
Henry Sorri    
Matias Vanhakangas    

 

Hanhelan Metsästysseura ry

Nimi Puhelin Sähköposti
Puheenjohtaja    
Heikki Mehtätalo 040 511 4395  
Varapuheenjohtaja    
Sakari Sammalmaa 050 592 2516  
Jäsenet    
Markus Rantala 0400 480 524  
Juho Raudaskoski 050 564 5545  
Antti Laulumaa 040 560 8870  
Esa Mottisenkangas 0400 774 427  
Jari Viitanen 040 747 5430  
Sihteeri    
Mika Hussa  040 741 7942  hussa.mika@gmail.com

 

Petäjäskosken kalastuskunta

Kalastuslupia saa soittamalla tai lähettämällä tekstiviestin alla oleviin numeroihin.

Nimi Puhelin
Puheenjohtaja  
Risto Saari 040 585 6772
Varapuheenjohtaja  
Pasi Partala 0400 398 469

 

Sulje valikko